Kontakti

Audio klīnika

Audio klīnikā jūs varat saņemt dažādus ar skaņu ierakstiem saistītus pakalpojumus:

 

Ierakstu pārkopēšana (arhivēšana) no visdažādākajiem magnetafonu lentu formātiem (magnetafonu spoles, kasetes), kā arī dažādām ierakstu iekārtām, tādām kā lentu, vai digitālie diktofoni, mobilie telefoni, mp3 atskaņotāji / ierakstītāji uz digitālajiem formātiem. Parasti šiem ierakstiem ir nepieciešams veikt arī skaņas restaurēšanas apstrādes- trokšņu noņemšanu, magnetafona galviņas azimuta korekciju, ekvilaizēšanu, skaņu līmeņu izlīdzināšanu un citas. Pielietojot vismodernākās digitālās skaņu apstrādes ir iespējams magnetafonu lentu kopijām būtiski uzlabot skaņas kvalitāti.

Skaņu ierakstu kvalitāti ar iepriekš minētajiem līdzekļiem var būtiski uzlabot arī dokumentāliem ierakstiem, kas veikti ar dažādām ierakstu iekārtām, tādām kā lentu, vai digitālie diktofoni. Šie ieraksti bieži ir veikti ļoti klusi, vai arī kādās trokšņainās telpās vai trokšņainos apstākļos, kas padara satura noklausīšanos gandrīz neiespējamu. Arī šajos gadījumos var iegūt būtisku skaņas kvalitātes uzlabojumu.

Dažādu digitālo skaņas formātu konvertēšana- wav, aiff, mp3, wma, aac, ac3 un citi.

Konsultāciju sniegšana jebkuros ar skaņu ierakstu tehnoloģijām saistītos jautājumos. Ierakstu aparatūras izvēle, programmatūras izvēle. Konsultācijas par visdažādākajiem skaņu ierakstu un apstrādes jautājumiem- skaņu kartes, skaņas apstrādes līdzekļi (Plugins) un to praktiskais pielietojums mājas un studijas apstākļos.