Kontakti

Audio ierakstu apmācība

 

 

Piedāvājam privātu apmācību skaņas apstrādē, aptverot pārdomātu programmu, kas veido kā vispārīgu priekštatu par tēmu, tā sniedz padziļinātas teorētiskas un praktiskas zināšanas un iemaņas. MixPro Studio Latvia piedāvāto, privāti apgūstamo mācību saturs >

Jūs apmācīs profesionāls skaņu inženieris Māris Lācis - ar 40 gadu pieredzi Latvijas radio ierakstu studijās, joprojām praktizējošs skaņu ierakstu režisors kā balss, tā vokāla un vokāli-instrumentālajos ierakstos visdažādākiem žanriem.

Pilns apmācības cikls ietver 9 nodarbības, taču to iespējams pielāgot Jūsu zināšnu līmenim, vēlmei kādu no sadaļām studēt padziļināti vai piemērot specifiskām vajadzībām, kāpēc vēlaties mācīties skaņas apstrādi. Mācību porgramma radīta no ilggadējas prakstiskas pieredzes, saprotamā, viegli uztveramā veidā.

Tematā “Skaņu ierakstu studijas uzbūve” sniedzam TIKAI vispārīgas rekomendācijas par labākajiem telpu izvietojuma principiem un pamatprincipiem, kādi jāievēro. Bet nopietniem nolūkiem, no akustikas un dizaina viedokļa, iesakām konsultēties ar profesionālu arhitektu - akustiķi, vai specializētu firmu.