Kontakti

VHS, Video8, Hi8 un miniDV video materiāla pārkopēšana uz Digitālo video un DVD-Video

 

Pasargājiet savus vērtīgos video ierakstus! Video kasete spēj būt kvalitatīvs informācijas nesējs vidēji 15 gadus un arī tad pie nosacījuma, ka Jūs nodrošināt ideālus apstākļus video kasešu uzglabāšanai.

Piedāvājam VHS, Video8, Hi8 un miniDV video kasešu digitalizēšanu drošākā, ilglaicīgai glabāšanai piemērotākā nesējā uzņēmumiem, organizācijām, iestādēm un privātpersonām. Nokopētais video materiāls var tikt atdots jebkurā populārā video failu formātā (mpg, mp4, mov, avi) un tādos nesējos, kā DVD-ROM, DVD-Video, USB zibatmiņa, ārējais cietais disks (USB HDD, SSD) vai caur internetu. Papildus priekšrocība digitalizētam video ir neierobežotas pārkopēšanas iespējas, nezaudējot kvalitāti. Par pārrakstīšanas darba izpildi slēdzam līgumu.

Iespējami darbi un apstrādes:

 • video automātiska pārkopēšana no video kasetes caur DVD rekorderi uzreiz DVD matricā DVD-Video formātā. Tas izslēdz materiāla uzlabošanas un montāžas iespējas, kādas sniedz kopēšana uz datoru ar sekojošu apstrādi;
 • video materiāla pārkopēšana uz datoru un atdošana izvēlētajā nesējā un vēlamajā faila formātā. Tiek veikti Pamatapstrādes darbi: sākuma un beigu Fade In/Out, rāmītis apkārt attēlam sinhrosignāla svītru noņemšanai, lielu tukšo vietu vai lentas bojājumu izgriešana, Brightness and Contrast, Saturation, skaņas celiņa kvalitātes uzlabošana. Protams, šādu uzlabotu video var ierakstīt arī DVD-Video diskā.
 • Papildu apstrādes: materiāla montāža/uzlabošana izgriežot nevajadzīgo saturu un bojātās vietas, ainu montāžas plūdena pārklāšana (Crossfade), Levels, Colour correction, skaņas kvalitātes uzlabošana, atsevišķa video faila izgatavošana dažādiem notikumiem vienā kasetē.
 • Par piemaksu pieejama arī video trokšņu noņemšana ar NEAT VIDEO programmu, jo šī apstrāde vismaz 1,5 x palielina gala video faila izgatavošanai (Render) vajadzīgo laiku.
Uzmanību! Nepārrakstām ierakstus, kuriem ir autortiesību aizsardzība – oficiāli izdotas filmas, multfilmas, koncertu ierakstus u.c.

Darba izpildes termiņš atkarīgs no pārrakstāmā video apjoma, pasūtītāja vēlmēm (automātiska pārkopēšana, vai arī ar papildus montāžu), tāpēc katra pasūtījuma termiņš nosakāms savstarpēji vienojoties. Par papildus samaksu iespējama darba izpilde steidzamības kārtā.

Cenrādis:

 • video kasetes tieša pārkopēšana ar DVD rekorderi uz DVD-Video par 1 stundu video materiāla-  2.00   Plus matricas cena € 0.50;
 • video kasetes digitalizēšana uz PC un konvertēšana uz kādu no digitālo video failu formātiem (mp4, mpg, mov, avi u.c.) par 1 stundu video materiāla tikai ar Pamatapstrādi 6.00
 • ar video materiāla Papildu apstrādi un montāžu ieskaitot skaņu, par 1 st. gatavā materiāla -  € 8

Piemaksa par NEAT VIDEO pielietošanu video trokšņu noņemšanai-  € 2 par 1 stundu materiāla

DVD matricas cena un ierakstīšana - € 0.80

Titrēšana sākumā un beigāssākot no € 2.00, vai arī atkarībā no darba apjoma un prasībām (teksta daudzums, noformējuma līmenis)

Izmantotās iekārtas:

Videomagnetafoni:

 1. Panasonic NV-HS 860 S-VHS HiFi, with 3D Digital Noise Filter and Line TBC (Time Base Corrector). Tas ir videomagnetafons, kurš ir atzīts par vienu no pasaulē labākajiem VCR, arī priekš VHS digitalizēšanas,
 2. LG LV-880  HiFi VHS, viens no pēdējiem modeļiem,
 3. Sony SLV-SE 630  HiFi VHS,
 4. LG BL-162W  Super Multi System VHS
 5. Sony DCR-TRV33E  miniDV videokamera

Visi videomagnetafoni mazlietoti.

Konvertori:

 1. Panasonic DMR- ES10  DVD-Video rekorders ar filtriem un TBC Analogajā video ieejā, kas uzlabo analogo video signālu no VHS kasetēm. Var izmantot gan analogā video kvalitātes uzlabošanai Passthrough režīmā, gan ierakstīt DVD-Video diskus.
 2. Canopus ADVC 55- multisistēmu konvertors, izejas formāts DV-SD .avi, 720x576
 3. Sony DCR-TRV33E  miniDV videokamera ar Analog video Passthrough, DV-SD .avi, 720x57  Var izmantot analogā video kvalitātes uzlabošanai Passthrough režīmā un vienlaicīgi kā konvertoru uz DV-SD .avi

Programmatūra:

 1. Sony Vegas Video Pro 18.0,
 2. WinDV