Kontakti

Mūsu runas ierakstu pieredze

 

 Starptautisks pieprasījums pēc runas ierakstiem (Voice over) latviešu valodā parādījās līdz ar Latvijas valsts iestāšanos Eiropas Savienībā, 2004. gadā. Latvijā pieejami runas talanti gan latviešu, gan krievu valodā. Kopš 2005. gada pieprasījumam pēc dažāda veida runas ierakstiem LAT un RUS ir stabili pieaugoša tendence. Latvijas veiksmīgais ģeogrāfiskais stāvoklis sekmē iespēju piedāvāt pie mums veiktos runas ierakstus Baltijas valstīm un krievu valodā runājošo valstu tirgum.

 Mūsu runas ierakstu pakalpojumu pastāvēšanas laikā saņemti runas ierakstu projektu piedāvājumi no 60 aģentūrām visdažādākajās pasaules malās. Šobrīd pastāvīgi sadarbojamies ar 35 kompānijām. To vidū ir gan lielas, starptautiskas, daudzvalodu (multilingual) aģentūras, gan mazi sadarbības partneri.

Specializējamies audio runas ierakstu, bez video materiāla piesaistes, veikšanā.
 Šādi runas ieraksti izpildīti visdažādākajām ražošanas un pakalpojumu sfērām, sākot ar tehniskām instrukcijām, telefona automātiskajiem atbildētājiem, telefonaptaujām, reklāmām un beidzot ar audiogidiem, GPS navigāciju ierakstiem, prezentācijām, e-apmācību programmām, audiogrāmatām un dokumentālām filmām. Visu piedāvājuma spektru aplūkojiet šeit >

Mūsu atpazīstamākie  starptautiskie sadarbības partneri >